| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Pentru baieti!
Cum ati vrea sa fie (fizic si moral)fata perfecta? eu sunt fata perfecta? glumeam nu am cum sa fiu eu aceea.

5 răspunsuri:
| Florin a răspuns:

Buna,parerea mea,o fata perfecta ar trebui sa fie frumoasa,nici Ileana Cosanzeaza,da nici vrajitoarealaughing.Sa fie inteligenta,nu ma intereseaza culoarea parului,a ochilor,si nici inaltimea(nu tin cont ca fata sa fie mai inalta decat baiatul), si cel mai important, sa aiba ceva in comun cu baiatul.

| SoNevable a răspuns:

Inalta dar nu mai inalta ca mine, buna la suflet si normaaaal FRUMOASAbig grin

| uMarian_1968 a răspuns:

Aici vei reusi sa gasesti cel putin 10 raspunsuri diferite. Majoritatea vor zice "frumoasa", "atletica","putin mai mica de inaltime decat mine", "sa arate bine"...si alte sute de sinomine.

Ok, sunt de acord cu ei! INSA! E ceva ce nu ia mai nimeni in considerare.

Trebuie sa ai si ceva in comun cu fata respectiva, chiar daca stai o perioada cu ea pentru frumusete nu ajungi nicaieri, incepi sa te plictisesti...

Cand iesiti in oras ce faceti? El admira frumusetea ta.si atat.nimic mai mult.

| Stefan3D a răspuns:

Atletica,inteligenta,frumoasabig grin

| silviu_5499 a răspuns:

Nici pre inalta nici prea mica nici prea grasa nici prea slaba sa nu aiba excese in cea ce priveste corpul adica normala si ca caracter un om vertical, drept cu simt de raspundere si cat de cat inteligenta astea sunt criteriile mele ma puteti contesta dar asta e parerea mea