| Loredana96 a întrebat:

Baieti cum ati vrea sa fie fata pe care o iubiti? Moral, cit si fizic...
Funda!

Răspuns Câştigător
| DoctorLove a răspuns:

Fata pe care sa o iubesti ar trebui sa fie cum doresti tu si sa iti placa fizic cat si calitatile si gesturile ei.(pentru baieti)
Mie personal imi plac fetele cat mai naturale, dragute, sincere, curajoase, cu simtul umorului, istete si care isi doresc ceva serios de la o relatie. happy

3 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Slabă, cu părul lung, să nu fie machiată până la urechi, şi să aibă ceva în cap.

| barbie5 a răspuns:

Sa fie frumoasa, draguta, sa fie desteapta, sa nu fie grasa)

| DeanW a răspuns:

Simtul umorului, sa stie sa se distreze, dar sa fie si serioasa cand trebuie, desteapta. Nu am pretentii la cum arata, vreau doar sa imi placa mie, sa fie imi fie simpatica.