| AnonimusGirl a întrebat:

Pentru baieti: Cum va place sa fie o fata din toate punctele de vedere?
P. S: ce ziceti de fetele mai slabe?

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui si cu ceea cei place dar cel mai important si mai important pentru o fata femeie in devenire trebuie neaparat chiar foarte neaparat sa emana foarte multa feminitate pur si simplu deci nu stiu carei baiat i-ar placea ca prietena lui sa fie ceva gen stiu si eu ce sa zic de exemplu sa i placa ceva gen "Nikitalaughing) ma refer la aia de la noilaughing)

| BmXIsMyJoß a răspuns:

Din punctul meu de vedere fata nu trebuie sa fie neaparat frumoasa, uite am sa iti fac o lista:

O fata trebuie sa fie:

Desteapta
Isteata
Draguta
Frumoasa(nu e chiar neaparat dar, ar fi ca un +)
Sa ne intelegem bine
Sa fie iubitoare
Sa nu vina la noi doar pentru bani

Si multe altele! Eu deja stiu ca am gasit fata perfecta si nu as parasi-o niciodata! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate si mai slabe dar totusi cu forme adica sa nu fie genul cu care poti sa faci lectii de anatomie a corpului omenesc!