| Pustoaicaaaaaa a întrebat:

Pentru baieti este la fel de importanta virginitatea ca pentru fete?big grin

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ma gandesc ca nu.Eu cred ca ei de abia asteapta sa scape laughing
Cel putin vazandu`i pe baietii de la mine din clasa tongue

| andreeutzaa a răspuns:

Nu, pentru ca in privinta asta baietii vor sa scape cat mai repede de virginitate(se cred mai. tari) si pai poate instinctul la ei e mai puternic decat la noi.In timp ce pentru o fata virginitatea pana la o anumita varsta este o valoare, ceva cu care sa se mandreasca la baieti e complet diferit.

| haiZI a răspuns:

Nu este.pa

| Bylok a răspuns:

Buna!

nu prea cred

mai ales dupa comportamentul celor din clasa mea nu cred ca este important pentru ei