| anonim_4396 a întrebat:

Pentru banchet! La o rochie simpla neagra, pantofii negru si rosu si plic rosu si un inel finut ce culoare ar trebui sa fie unghiile? Ma gandeam la rosu dar e prea incarcat parerea mea, alb / negru/ rosu sau alte culori? Si la machiaj vreau ceva simplu, idei?

2 răspunsuri:
| puffii548 a răspuns:

Nu mai e la moda sa te asortezi...dar la unghii poti folosi orice culoare, ca sa iesi in evdenta fa-ti unghiile fosforescente, si machiajul sa iasa in evidenta... sper ca te-am ajutat. Funda?

| TheJoint a răspuns:

Unghiile: un french, sau alb cu un model dragut cu rosu sau negru pe unghia degetului inelar si cel police(degetul mare)thinking Pt. machiaj opteaza pentru nuante de mov, sau depinde si de culoare ochilor tai. happy