| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, TPU!
Peste o saptamana am ultimul clopotel si mi-am luat o rochie lunga pentru ca nu am picioare de rochie scurta, e rochie de seara neagra simpla. La ea pun panfoti negri, un sal eventual pana ajung acolo gri(rochia are o banda gri) si un plic negru, imi fac unghiile cu rosu ca buzele si un machiaj discret.
Credeti ca o sa ma fac de ras ca in zilele noastre imi iau rochie lunga? Chiar nu am alta alternativa si chiar imi sta bine, insa imi e teama ca unii nu se uita la cat de bine ii sta cuiva cu rochia, ci la cat de scurta e, si mi se pare destul de eleganta avant in vedere ca e o ceremonie de seara. Ce parere aveti?happy

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Eu cred ca e numai bună o rochie lunga.E de gală. Nimeni nu va rade te tine sau nu v-a intrepreta gresit:p. Crede-ma daca iti sta bine, si daca te simti comoda in ea, nu te mai intereseaza ce zic ceilalti eu zic sa renunti la sal, cum crezi acum
Bafta!