| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au citit cartea sau au vazut filmul... ce vroia de fapt James de la Bella sau de ce a atraso in capcana? thinking

5 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Pentru ca, dupa cum zice si in film, James este un vanator si cand a vazut cum o protejeaza Edward pe Bella si cu cata manie l-a privit, de atunci totul a devenit doar un joc pentru el. Vrea sa o omoare pe Bella din simplul motiv ca exista un obstacol in calea lui spre reusita. A atras-o in capcana pentru ca in momentul acela [pe "terenul" de basseball] erau prea multi vampiri ca sa ii poata invingehappy

| BabyPink a răspuns:

Te referi la Twilight?

| Stixie a răspuns:

Idem. lolalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ii suga sangele laughing... si sa o transforme in vampir; x :pe

| paxy a răspuns:

Ce film? pentru ca sunt o groaza de combinatii de james cu bella