| TudorFox a întrebat:

Pentru cei care aveti windows 10 si jucati samp si ati avut problema ca dupa ce ati iesit din el cu alt+tab si ati intrat din nou in el va intra greu inapoi dar ati rezolvat problema, ma puteti ajuta si pe mine?

9 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Samp addon

| TudorFox explică (pentru Crsiti92134):

Care?

| Crsiti92134 a răspuns (pentru TudorFox):

De pe moduri.ro

| TudorFox explică (pentru Crsiti92134):

L-am instalat si tot la fel

| Crsiti92134 a răspuns (pentru TudorFox):

Atunci nu stiu, la mine asa a functionat.Bagati win 7

| TudorFox explică (pentru Crsiti92134):

Am pus si windows 7 dar tot la fel e si dupa ce imi pun placa video, nu e nici o diferenta, ca si cum nu as avea-o. Nu pentru ca nu mi-au mers jocurile si nici macar nu am incercat sa vad daca merg, dar cred ca intelegi ce vreau sa spun

| Crsiti92134 a răspuns (pentru TudorFox):

Nu stiu, ia-ti si tu un modpack de samp sau gol

| Tranconoid a răspuns:

Nu poti sa o rezolvi am stat 10 ani pe forumuri romanesti si englezesti ca sa o rezolv si nu ai cum din pacate sad

| TudorFox explică (pentru Tranconoid):

Pai si atunci de ce sunt care au windows 10 si joaca samp?