| Marynna a întrebat:

Pentru cei ce au citit "Micutele Mincinoase" sau au vazut primul sezon din serial. Voi cine credeti ca este A? Cine credeti ca a omorat-o pe Alison? Argumentati. FUNDA

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

M-am uitat la serial
A se presupune acum ca ar fi cumnatul lui Spencer
in carte Mona este a

| AlinaAmalia3 a răspuns:

Sunt la sezonul 4 din film si imi da batai de cap. Alison nu are o sora geamana. A fost lovita la cap si ingropata de vie. Am vazut cand a ajutat-o o femeie in varsta sa iese. In sezonul 4 fetele afla de adevaratul barlog a lui A si descopera ca este barbat. Cel ce vrea sa o ucida pe Alison si de care Alison s-a ascuns atata timp este profesorul Ezra. Acum nu stiu ce legatura au cei doi. Cand aflu va spun

| MeyS a răspuns:

M.am uitat la serial si am citit si cartea.dar am aflat de la o prietena ca Alison avea o sora geamana disparuta.iar cea pe care au gasit.o nu era Alison era sora ei geamana! Deci a este chiar ALISON.deci Alison este vie.

| MeyS a răspuns:

M.am uitat la serial si am citit si cartea.dar am aflat de la o prietena ca Alison avea o sora geamana disparuta.iar cea pe care au gasit.o nu era Alison era sora ei geamana! A este chiar ALISON.deci Alison este vie.

| DedeDelia a răspuns:

Am citit toate volumele si am vazut toate sezoanele....in carte in primul volum(din cat imi amintesc) este Mona...dar in film vina a cazut asupra lui Spance!