| ninaelenadobrev a întrebat:

Ce s-a intamplat de fapt cu alison in cartea micutele mincinoase si ce s-a intamplat in serial?

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Cartea n-am citit-o.Am vazut serialul si inca nu a arat ce s-a intamplat cu Alison, dar am auzit ca Alison are de fapt o sora geamana si a vrut sa se joace cu ele doar si sa le sperie.E foarte rea.laughing

| Daria a răspuns:

Dar "A" este Mona.Asa am vazut pe un site.Nu prea imi vine sa cred.thinking

| alyna a răspuns:

Cartea nu am citit-o dar am auzit ca ea ar avea o sora geamana si aceasta fiind de fapt cea care trimite mesajele semnate -A, dar in serial inca nu s-a spus care ar fi -A doar ca este moarta si ca, cateva indicii conduc spre Ian sotul Melisei cum ca el ar fi omorat-o.
Oricum in serial nimic nu e ce pare asa ca vom vedea!
abia astept urmatorul episod!love strucklove struck