| Park1Suin a întrebat:

Pentru cei ce se uita la Vocea Romaniei : Nu vi se pare ca Tudor Chirila il,, ataca,, pe Marius Moga cam des?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu este rivalitate, asa vrea sa se vada, dar totul are un scop..audienta si un pic de umor.
Au cautat sa pastreze ce-a fost pe vremea cand era Brenciu, numai ca, acest Chirila nu prea are haz si farmec.cel putin eu nu il simpatizez.
Nu ar fi show daca ei nu ar face un pic de "show"
O zi buna sa aihappy

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Eu cred ca Tudor Chirila se cam oftica, pentru ca toti rockerii care participa se duc ba la Moga, ba la Smiley. laughing
Asta e, dac as fi in locul concurentilor si s-ar intoarce toti, m-as duce la Smiley

| eviltwinnn a răspuns:

Nu exista nicio rivalitate intre ei, e doar asa pentru public.

| Alphaking a răspuns:

Ba da.

Exista o rivalitate intre Horia Brenciu si Marius Moga, foarte gustata de public, iar organizatorii au incercat sa pastreze acea rivalitate intre 2 antrenori, chiar si dupa plecarea lui Brenciu, prin aducerea lui Tudor Chirila, ca si inlocuitor, acesta din urma avand o mentalitate din punct de vedere muzical diferita de aceea a lui Moga, de aici si noul conflict.

| Andreea90000 a răspuns:

Doar se tachinează.