| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună ziuaaaa fetelor, uitați ce idee mi-a venit laughing mai am puțină culoare in tub de ăla mic de vopsea pentru sprâncene și m-am gândit eu așa să îl amestec cu șampon și să mă spăl odată cu el.e neagră culoarea si eu sunt șatenă ..mhmmm oare iese ceva fain sau? Voi ce ziceți?laughing

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cam greu de crezut ca va iesi ceva, depinde enorm de cantitatile selectate. Dintr-un tub mic si asa diluat chiar nu as spera ca se va observa vreo diferenta.Insa poti incerca pe o suvita mica de la spate, ce ai de pierdut? Bafta.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Eu zic sa mananci culoarea.