| Katomi a întrebat:

Pentru fanii anime. Puteti sa imi dati un anime +17. Adica nu va ganditi in sensul acela laughing vreau sa aiba multa bateie si sange :X. Ceva gen Elfen Lied sau High school of the dead. Funda

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Hmm pai :
Claymore, e destul de tare dupap arerea mea, cum mor toti, uni decapitati, alti le taie mainile si picioarele :))
Deadman Wonderland, il iubesc:x, e cu sangeee :x
Hellsing

asteasunt cele pe care le-am vazu, dacam ai vrei uite : http://www.animefushigi.com/? genre=horror, scrie deasupta ce gen sunt;)

1 răspuns:
| AnimeChu a răspuns:

Pai Yuyu Hakusho mai e cu batai si asa... Death Note cu moarte. Poti incerca si Ghost Stories care este cu fantome... Nu sunt fana a genului deci nu prea stiu. Sper ca te-am ajutat chiar si asa ^^; 3