| kRedhead a întrebat:

Îmi puteţi spune şi mie nişte anime-uri care să fie cu mult sânge, dar şi pervrse în acelaşi timp? Sau doar perverse, dar nu hentaiuri. (înafară de School Days, High School Of The Dead, Elfen Lied, Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan şi Kiss x Sis). Fundiţă pentru cele mai multe :*.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Iata doua anime-uri care imi plac Shiki (nu-i pervers dar e cu muult sange si-l gasesti pe kage.ro sau rascuplans), iar celalalt este hell girl(nici asta nu-i pervers doar ca stiu un singur episod care are scene mai hot: din primul sezon, episodul 9 sau 10 nu mai stiu) sper sa te fi ajutat

| ccriss a răspuns:

Cauta pe filmoteca.ro gasesti acolo xce gen de film