| AnaBejenaru a întrebat:

Pentru fete cum ar arata iubitul perfect, si pentru baietii cum ar arata iubita ideala?

pers cu cea mai multa imaginatie primesc funda

Răspuns Câştigător
| melc a răspuns:

Sa fim sinceri. E IMPOSIBIL sa nu conteze infatisarea, nici macar un pic. Uneori personalitatea compenseaza infatisarea. Si parca infatisarea [trasaturile fetei, cum sa le zic laughing ] reflecta personalitatea. Doar putin. Nu'mi dati in cap cu chestii filozofice si adanci pentru ca am zis asta.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai sa fie saten, sa aiba ochii verzi sau caprui, inalt, nici prea slab nici prea gras.
ca vedeta imi place ian somerhalder!love struck

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu stiu...
conteaza personalitate tongue

| elenush_6230 a răspuns:

Nu exista iubitul/a perfect/a fiecare om are cate un defect! love struck