| sars a întrebat:

Pentru fete sau si baieti:
Care sunt semnele ca un baiat te place?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Depinde de baiat eu personal cand plac o fata fac o autoevaluare a mea am sanse la ea? daca nu am ma impac cu ideea si asta e sau numai vreau sa fiu dezamagit si o las balta, totusi cand plac o fata ma gandesc la ea mai mereu, vreau sa aflu multe despre ea, imi place sa o privesc,sai vorbesc dar dupa cum am spus depinde de cat de frumoasa e si ce carcater are, baieti la varsta ta sunt plini de hormoni iar aia care va plac voua aia frumosi pacalesc usor fetele pentru sex, nu poti fi convinsa /sa stii ca cineva te place poti presupune doar, nu putem intra in mintea cuiva, sunt persoane manipulatoare multe in lumea asta

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ma rog nu prea iti poti da seama de asta fiecare e diferit probabil s-ar uita des la tine cu o anumite privire de indragostit ti-ar vorbi frumos, ti-ar face complimente si astea.

| MistretulPufos a răspuns:

Ma rog fiecare baiat e diferit, unii sunt timizi si nu dau nici un semn...altii dau multe

| Trumpinator a răspuns:

Iti da atentie, se schinuie sa te inteleaga, ii pasa indirect daca ti se intampla ceva, se chinuie sa te menajeze (vorbesc daca ai fi fata happy ).