| ViseInCulori a întrebat:

Baieti, care sunt "semnele" pe care le dati unei fete de care va place?

Răspuns Câştigător
| eduardinoedy a răspuns:

La inceput te porti frumos cu ea, o ajuti la teme, o inviti in oras si apoi ii spui sincer ce simti pentru ea

5 răspunsuri:
| motherfucker a răspuns:

Depinde de fiecare. Eu de obicei sunt mai direct si ii spun in fata ce simt.

| calutuuuu a răspuns:

Primele semne sunt sa te porti in primul rand frumos cu ea si sa o tratezi altfel fata de ceilalti... daca vrei sa fiti impreuna sa nu ii spui ''Vrei sa fii cu mine?'' sau ''Vrei sa fii prietena mea?'' pentru ca nu o vei cuceri asa. mai bine spune-i cat de mult o iubesti si i-ai si un cadou (un inel, un buchet de flori, un colier, o breatara...). s-ar putea ca reactia ei sa fie buna! Bafta in continuare!;-)

| calutuuuu a răspuns:

Skz... am dt copy paste! ma gandeam ca primesc si eu o fundutza...happybig grin

| Sweetheart_5809 a răspuns:

Fiecare baiat arata unei fete ca o plac in moduri diferite, ca la fete.

| ViseInCulori explică:

@somebady:Sunt fata.intrebam si euhappy