| Francesca_9612 a întrebat:

Peste 2 saptamanii termin clasa a8a, vreau sa schimbam traditia cu "amintiri pe tricouri" cand toti se imbraca in tricori albe si colegii semneaza, vreau sa imi dati o idee, cu ce as putea sa inlocuiesc tricourile :* Cel mai bun raspuns primeste fundita

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu o sticla de sampanie fara alcool o agiti si dai cu spuma la toti asa cum fac pilotii de F1 cand urca in podium asa sa scoti si poze in act.

| GoguStrigoi a răspuns:

Ai putea pastra traditia cu semnatul, dar in lac de tricouri, ar putea semna pe alte lucruri