| ZuzaTA a întrebat:

Peste cateva zile trebuie sa imi iau un telefon nou. Dati'mi niste idei de telefoane cu touch screen. Sa nu fie prea scumpe da nici de proasta calitate... Ma gandeam la un LG kp502 Cookie. Ce parere aveti?
Astept raspuns!
Dau Funditzuka :* +votbatting eyelashes

Va pup :X

Răspuns Câştigător
| Dariuta a răspuns:

Buna sper sa te ajute ideile mele

- s5230 Samsung (toch-screen)

- Samsung corby s3650 (toch-screen)

-Samsung s5570 Galaxy (toch-screen)

-LG GS290 Cookie Fresh (toch-screen)

-LG kp500 Cookie (toch-screen)

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nikia 5800 Express Music!

| xCapsunica a răspuns:

Eu am Samsung Star argintiu, e super-frumos! Tine mult bateria si este foarte inteligent

| ralukaa_6140 a răspuns:

Pai eu iti recomand telefonul Lg T310. Te poti uita aici: http://www.gsmarena.com/lg_wink_style_t310-3411.php, si Lg kp502 e un telefon ff bun...iti mai recomand si telefonul Corby...