| PandaCrusher a întrebat:

Peste doua saptamani voi pleca intr-o exursie cu alte clase, in care sunt niste baieti foarte draguti. As vrea sa le atrag atentia, adica sa ma observe mai mult asa. Ce sfat imi dati? A si. cum sa ma imbrac tinand cont ca mergem si la teatru?

4 răspunsuri:
| PandaCrusher explică:

Bai, sunt fata! laughing

| thedistroyer a răspuns:

Esti baiat sau fata. daca legi poza cu intrebarea zici ca esti homo? junkie buna intrebarebig grin

| blonda_6663 a răspuns:

Eu cred ca e fata. pai sa fii din punct de vedere fizic ok, si sa iti scoti in fata calitatile: un decolteu daca ai sani mari, picioarele, nu stiu, depinde ce ai tu frumos. si sa nu zici prostii. la teatru mai elegant, dar la mine in clasa un baiat s-a imbracat in costum si restul erau de strada, cred ca s-a simtit un pic prost, iar noi fetele eram normal imbracate, nici prea elegant nici prea de strada. nu blugi.

| juNkie a răspuns:

Esti homo?