| Anonim13777 a întrebat:

Plac un baiat de 3 ani,el are iubita,ma stie, dar vorbim doar prin prieteni, adica buna si atat.Ce sfaturi imi dati sa il cuceresc?

Răspuns Câştigător
| alinutzaa2 a răspuns:

Pai normal nu ar fi frumos sa te bagi peste o alta fata...dar daca il placi chiar asa de mult si el te place pe tine cat de cat, nu stiu invita-l la un suc sau la ceva iar daca e de acord, nu da doi bani pe iubita lui si te poti baga tu fara nici o jena

2 răspunsuri:
| AlexSalutir a răspuns:

Asta ii o prostie mare sa comunici prin prieteni,nu ai sa rezolvi nimic asa,ori iti iei gandul ori mergi mai departe,gandeste-te putin,prin faptul ca vrei sa fi cu el,ai un motiv de apropiere,prin faptul ca vorbesti prin prieteni tai,mai mult de distanteaza chiar daca vrei sa faci ceva,practic nu faci mai nimic decat sa inrautatesti situatia prin faptul ca vorbesti cu el prin alti, el atunci isi da seama, vede ca nu faci nimic si te face pe tine sa apari intr-o postura mai naspa, cum poti sa vorbesti cu prietenii tai, asa poti sa vorbesti si cu el, nu-l mai considera ca pe un baiat care il placi pentru ca o sa ai emotii.

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Un baiat de 3 ani?
Da-i o acadea si e al tau