| mtc25877 a întrebat:

Buna,este un baiat pe care-l plac vad ca se uita la mine
cum sa-l cuceresc?
Cum sa-l fac sa ma placa, poate ma place dar eu nu stiu
ce sa faccc. dati-mi sfaturi va rog
dau funda!

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Salut

Nu ai cum sa-l "faci" sa te placa, asta ar insemna sa incerci sa-l controlezi, nu?
Asteapta sa vezi cum decurg lucrurile, si daca te place cu adevarat.
Apoi, puteti face pasul cel mare.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te place stai linistita ca se va face el remarcat, tu doar saluta-l si mai zambeste-i din cand in cand

| Biankka a răspuns:

Majoritatea persoanelor sunt nesigure în privinţa relaţiilor,la fel ca şi în cazul tău, dar de asta suntem aici, nu?
Ei bine, părerea mea este că ar trebui să te împrieteneşti mai întâi cu el, să îi capeţi încrederea, iar apoi să îl întrebi dacă simte ceva pentru tine.Nu e bine să îţi ascunzi sentimentele,deci cel mai bine ar fi să îi spui în faţă.
Află ce îi place,iar dacă aveţi lucruri în comun puteţi purta conversaţii,ceea ce ar ajuta mai mult relaţia voastră.
Nu cred că ar trebui sa clipeşti mult şi des pentru a cuceri o persoană.Fii tu însăţi si spune lucrurile în faţă! Eu totuşi cred că mai bine ar fi să îl cunoşti în amănunt, să afli mai multe despre el, despre pasiunile, ideile, preferinţele şi dorinţele lui.

Eu îşi urez multă baftă!

| mtc25877 explică (pentru Biankka):

Mersi dar el este mai mare ca mine cum sa-i spun ca-mi place