| FlyingSparkle a întrebat:

Plac un baiat din clasa mea foarte foarte mult si nu stiu daca e reciproc. Un alt baiat sta mai mult cu fetele si le mai cicaleste, nu in sens rauwinking ca si lor le place. Le mai ia in brate si chestii de genul... Intr-o zi a venit si la mine si m-a imbratisat, iar baiatul pe care il plac a venit langa el si i-a zis ceva, nu am auzit, dar dupa aia cei doi au plecat.hee hee Oare i-a spus sa inceteze pentru ca era gelos, ori l-a chemat pentru altceva?

2 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Mah nu stiu pentru ce la chemat da daca nu te bagi in sema cu ala pe care il placi nu rezolvi nimic straight face

| FlyingSparkle explică:

Pai ma bag in seama cu el, vorbesc destul de mult cu el big grin