| PikachuGirl a întrebat:

Pls cine imi spune si mia cu imi pot schimpa poza de profil pe TPU sad!? Pls

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/
choose file(tocmai jos)-->ok. și gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editare profil din stanga paginii cu portocaliu si mai jos dai pe "selecteaza imagine"sau"Choose"

| IAmAFreak a răspuns:

In partea stanga vezi ca ai editare profil, dai acolo, apoi in jos unde scrie selecteaza imaginea de profil, dai pe 'rasfoire' si iti alegi imaginea din calculator. Dupa cum scrie acolo jos, de-abia dupa 24 de ore iti va aparea imaginea respectiva la profil. big grin

| AlexaAllyson a răspuns:

Deci, dai click pe EDITARE PROFIL ----> dupa dai mai in jos si apare Selecteaza imagine profil apesi pe Choose sau nu stiu cum dai click alegi poza si dai salveaza