| MatildaPetrini a întrebat:

Buuunaaa! Cu ce programa pot schimpa culorile obiectelor din poza? Va rog mult, o caut de f mult timp.

Răspuns Câştigător
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Cu Photoshop sau GIMP. Ambele sunt programe evoluate de editare de poze, doar ca Photoshop ii scump si nu il gasesti gratuit decat prin piratare iar GIMP este gratuit dar nu prea gasesti asa de mult tutoriale pe Google. Eu iti recomand GIMP totusi big grin

3 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Photoinstrument
photoscape dar acolo doar alb-negru poti sa faci si maroniul acela

| aleee07 a răspuns:

Photo Instrument. :*

| macydacy a răspuns:

Photoshopbig grinbig grinbig grinsi multe altele poti face in photoshopbig grine chiar super!