| GiRl_4254 a întrebat:

Pna la ce varsta se dezvolt sani la o fata?

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@Milady

ne intalnim la 30 de anihappy

@PICA
Corpul unei fete se dezvolta pana la sfarsitul pubertatii, adica 18-20 ani. Dupa 20 de ani inceteaza toata dezvoltarea. Prin urmare, nu mai cresc sanii decat pana la 20 de ani.

7h30

| gigiro a răspuns:

Pna.la 18 ani maximum.

| ale a răspuns:

Majoritatea zic maxim 20 dar eu cred ca si mai tarziu
depinde de fiecare organism

| Miha a răspuns:

Depinde de organism, minim 17 ani, maxim 18 ani poate chiar 19.

| Anileda a răspuns:

Pana la 24 de ani.

| zuzulover a răspuns:

Depinde de fiecare organism.in principiu pana la 20 de ani, 20 si-un pic.insa marimea acestora se poate schimba si in functie de unele schimbari din organism cum ar fi luarea/pierderea in greutate ori sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dezvolta/cresc pana la 30 ani big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvoltarea fizica la fete(inclusiv cresterea sanilor)se opreste in jurul varstei de 17-18 ani(cu foarte mici exceptii).

| carina4amya a răspuns:

Pai...asa symplu
pana pe la 25 in general dar si yn perioada fiecarey sarciny