| Bogdybgd a întrebat:

Port blugi largi (Hip-Hop) si High Sneakers în picioare. Cum să bag blugii în adidasi fără a arata penibil, si fara sa iasa din ei?

2 răspunsuri:
| LimonadaBaa a răspuns:

Bagă blugii sub călcâi şi încalţă-te.

| Kriis99 a răspuns:

Dacă blugii sunt destul de lungi, vor sta fără să le faci nimic. Pentru mai multă siguranţă, ia nişte sosete scurte (de adidaşi) şi bagă-ţi blugii în ele, astfel încât sosetele să fie cu aproximativ 1 cm peste blugi, apoi încalţăte. Sosetele sunt mai scurte decât încălţămintea ta, deci nu se vor vedea. Eu aşa făceam şi funcţiona.
Sper că te-am ajutat! happy