| Iulianabc a întrebat:

Pot folosi Lidocain spray pentru ruperea himenului?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca nu vrea sa o doara in „acel moment".

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti sa folosesti alifie ca in acest banc bunwinking

erau 2 puscariasi intr-o celula, unul nou si unul mai vechi
cel cu vechime il intreaba pe cel nou
-cum vrei sa o facem, cu alifie sau fara?
cel nou spune
-cu alifie bineinteles!
la care puscariasul cu vechime spune
- "Alifie", treci bai incoace ca este unul care vrea sa o facem in 3!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu se foloseste anestezic pentru dezvirginare!
Ruperea himneului se produce numai la sexul cu penetrare vaginala si numai dupa un preludiu facut in prealabil, cand fata/femeia este complet excitata si relaxata, ca sa simta placere, nu durere.

Planuiesti cumva un viol?
De ce altceva ai intrebi de anatezic?

| Iulianabc explică (pentru Violleta2022):

Ziceam că poate ameliorează durerea

| Violleta2022 a răspuns (pentru Iulianabc):

Nu exista o durere atat de mare incat s afie nevoie de anestezic, asta spun, doar sa nu permiti baiatului sa sara pe tine si s ate violeze, ca atunci este durere.
Cu un PRELUDIU facut foarte bine inainte, esti complet excitata si umezita, durerea este aproape inexistenta sau este ca o jena locala.

| Hyperion7 a răspuns:

De ce ai vrea sa îți rupi himenul?big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru Hyperion7):

Probabil ca nu vrea sa o doara in „acel moment".

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Buna! Dar sa stii ca in primul tau moment intim, când se va produce ruperea himenului, durerea nu va fi atat de mare. Nu este necesar sa folosesti asa ceva.