| lorena19986 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca ma masturbez? :-s

90 răspunsuri:
| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns:

Bai gata, nu poti sa ramai insarcinata.

Alte răspunsuri
| Fuego a răspuns:

Doamne Da poti ramane sa nu o facilaughing)rolling on the floor

| ihategipsy a răspuns:

Nu nu ai dc stai linistita dar sa nu fiu rautacios mi-se pare ca esti mica de varsta inceteaza k o sa faci sex pe satut\rate am 21 de ani sunt baiat si pe la 17 ani spuneam ca am sa mor virginrolling on the floor)))dar acum am 21 de ani si de la aproape 18 ani mi-am inceput viata sexuala si crede-ma ca am facut destul sex sa te masturbezi este o prostie practicata in abundenta.

| madykary a răspuns:

Nu,nu se poate! trebuie sa ai act sexual NEPROTEJAT cu un regn masculin!:*

| lgmrt a răspuns:

Doar daca lasi cucu sa intre in pasarica, daca nu e cuc si e aratatorul, nu are nimic doar placere.rolling on the floor

| Murrdock a răspuns:

Nu ai 12-13 ani pentru ca astea se invata la biologie.

Alte răspunsuri
| SexyGirl10 a răspuns:

Nu,scumpa,nu poti ramane:*

Alte răspunsuri
| SexyGirl10 a răspuns:

Scumpa,nu poti ramane insarcinata de la masturbare.Liniste-te.O zi bunahappy!

Alte răspunsuri
| eanana a răspuns:

Hm,,,nu! Stai calma!

| anaanaa a răspuns:

Bai fratilor santeti nesanatosi la minte sa mor euwinking faceti misto de ea da cred c toti d aici va masturbatiwinking eu am 15 ani si sincer nu asi fi nebuna sa o comentezwinking...multi dintre noi a incercat asa ca shup up!

Alte răspunsuri
| Maria_2324 a răspuns:

Buna Lorena,

Nu poti ramane isarcinata masturbandute pentru ca atunci spermatozoizii nu pot ajunge la uter, care formeaza ovulul.Atunci nu poti avea copii daca ovulul nu a fost fecundat iar celulele nu pot sa se divida.Astfel,nu poti avea copii

Alte răspunsuri