| anduk a întrebat:

Daca ma masturbez pot ramane insarcinata?[raspunsuri cat mai rapide daca se poate please!]

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In nici un caz!
Anatomie nu stii deloc?!?
Google, nu ai?
Ce hal de intrebare e asta?

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cu ce te masturbezi.
Dacă e un penis sau un alt obiect mânjit cu sperma, da, este foarte posibil să rămâi însărcinată.

| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Nu,nu poti ramane insarcinata daca te masturbezi.

| Mynewlifestyle a răspuns:

Nu

| remus a răspuns:

Insarcinata nu poti ramane daca te masturbezi.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Da sigur poti laughing rolling on the floor

| Abadonna a răspuns:

Dar de ce "cat mai rapide", de ce te grabesti asalaughing. Daca vrei sa incerci asta macar fii relaxata tongue. Si fa-o cu cartea de anatomie in fata!

| Claudia1001 a răspuns:

Nu...dar de curiozitate, cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| elninoema a răspuns:

BUna, mai bine ai veni la mine sa te invat eu ceva mai bun

| zabyna a răspuns:

Stai linistita ca daca nu faci sex oral cu pasarica nu poti ramne gravida daca te masturbezi si ramai gravida, inseamna k nu ai pic de creier

| eanana a răspuns:

OMG! Cum naiba sa ramai insarcinata. daca te masturbezi,,,,,, Doamne!rolling on the floor