| SunshineLove14 a întrebat:

Poti castiga bani daca esti reprezentant Avon? Daca da, cam cati? eu am 14 ani si m-ar interesa sa devin reprezentant. Ma puteti ajuta si cu mai multe detalii?

6 răspunsuri:
| ingerashmyk a răspuns:

Nu castigi bani dar am auzit ca reprezentantul primeste produse gratis.

| ριтιкaa a răspuns (pentru ingerashmyk):

Ba da primesti bani

| MdRoUgS a răspuns:

La 14 ani nimeni nu te pune la,, munca,, pana la urma si asta e o munca! si chiar pe parintii tai poate sa i amendeze politia...nu conteaza ca vrei sa fii reprezentant! sincer la 14 ani ar trebui mai bine sa faci alte chestii.fa un spor, desen etc. sau mai bine daca vrei bani fa niste chestii hand made... felicitari, bratari

| ριтιкaa a răspuns:

Pai depinde de cati bani ai comanda ai un anumit discount si in functie de el primesti bani si daca esti la inceput primesti foarte multe premii dar trebuie sa faci comanda anumite produse.Eu te-as sfatuii sa te faci reprezentant ca nu ai nimic de pierdut. Sper ca te-am ajutat

| ριтιкaa a răspuns:

Chiar daca nu esti majora te poti face reprezentant.Il faci pe numele mamei tale. Sora mea asa a facut pana a implinit varsta de 18 ani

| cole21 a răspuns:

Din cate stiu eu, daca nu esti majora nici macar nu poti fi reprezentanta avon, cat despre castig nu stiu cat se merita, sora mea a fost reprezentanta avon cam un an si tot a trebuit sa puna bani de la ea ca mai avea si clienti neseriosi si dupa s-a lasat. Daca stii ca ar avea cine sa iti faca comanda lunar si sunt persoane de incredere e destul de convenabil, cam 25% din comanda cred ca iti iese tie