| DenisStan a întrebat:

Poți folosi aparatul de tuns pentru cap si pentru parul facial? Sau este mai bine folosirea aparatului de tuns special pentru barba?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Sigur ca poti. Daca nu iti convin rezultatele, iti iei unul special, dar nu e mare diferenta. Cel de barba lasa firul mai lung.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca viața să fie mai simplă și să nu ai grija a două obiecte, mai simplu este să folosești unul singur.

| RobertMoon a răspuns:

Îl poți folosi, nu e nicio problemă. Eu personal îmi scurtez barba cu mașina de tuns care este pentru cap și nu a pătit nimic rău barba laughing