| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa agati fete chiar daca esti un pic mai grasut adica am 1, 70 si 78 de kg?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Sincer nu asta conteaza, daca esti slab ori putin grasut conteaza sa stii sa te faci placut. Cele mai bune gusturi dupa mine se accepta, dupa interior, dupa suflet, dar nu dupa calitatile fizice ale unei persoane.Parerea mea este ca oamenii trebuie apreciati dupa calitatile lor, nu dupa fizic! Eu una as sta cu un baiat mai grasut nu m-ar deranja.Asta e parerea mea pup:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Unde vrei să le agăţi, pe sârmă?
După felul cum te exprimi sigur nu ai succes.
Trebuie să te faci plăcut, nu "un pic mai grăsuţ" este piedica ta de a ajunge la inima unei fete.
Pa, pa.