| n2paul a întrebat:

Poti sa agati fete sau sa le faci sa te placa chiar daca ai cosuri pe fata?

Răspuns Câştigător
| kiska a răspuns:

...eu sunt de parere ca no trebuie sa iti fie frica de coshuri...sunt trekatoare...asa ca...fii mai kurajos...si nu atrage atentia la asta!
desigur ca poti sa placi fetelor...chiar si asa!

35 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Poti fi o persoana placuta chiar daca ai cosuri... sper ca intelegi ce vreau sa zic cu chestia asta.
Incearca sa faci un tratament cosmetic... te va ajuta.Mult succes!

| MisterKat a răspuns:

Normal! Poti cunosti fete chiar daca ai cosuri pe fata! Orice adolescent are, a avut sau va avea cosuri... Succes!

| Parintele a răspuns:

Hai sa fim seriosi, majoritatea fetelor nu vor un prieten cu cosuri pe fata..desi se fac ca, vai doamne, e ok. Chiar mai devreme era o intrebare de genul cum sa fie un baiat ca sa-l placa fetele din prima..si majoritatea fetelor care au raspuns au zis ca sa fie ingrijit sa aiba un ten curat si dintii albi. Asa ca sansele sunt ceva mai mici decat daca nu ai avea cosuri.

| CenturyChild a răspuns:

Da normal, daca esti de treaba. Dar personal urasc verbul,, a agata " in acest sens, si ma face sa cred ca nu esti asa de de treaba...

| andreea_8479 a răspuns:

Fetelor sh cred ca nu numai... le plac persoanele care se ingrijesc sh incearca sa arate binewinking
nu cred ca sunt cosurile un impedimenttongue
dar acestea se pot trata...sh cu siguranta o pers este mai atractiva at cand are un ten frumossmug

| andreea_8479 a răspuns:

Doar asa iti pot raspune...pana sa intri la baitza faci acest tratamentwinking, dupa ce il aplici speli bine fata, va ramane ff curata, nu trebuie sa t expui la soare imediat, poate sa iti apara iritati sau cine stie
poti adauga peste sh o lingurita de miere...winking

mult succes

| urbanghost a răspuns:

Nu, fetele nu se uita la cei cu cosuri, ii ocolesc cand merg pe strada...

| diavolitza a răspuns:

O da day dreaming, imi plac baietii cu cosuri pe fata big grin si nu numai, nu conteaza cosurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normallaughing..doamne...daca ai cosuri nu inseamna k esti urat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cosuri agat fete dar nu e vorba ca arat naspha sau alceva dar nu te simpti bine cu cosurile alea:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigurtongue eu de exemplu am cosuri.si numai cu baieti draguti am iesit.nu ca iash fi ales eu. dar ei mau ales p minehappy.deci nu iti face griji:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. oricum ai artata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are vreo importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce au baieti cu cosuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca am ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric da... o fată te place pentru cea ce eşti nu pentru că nu ai coşuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva te place, te place asa cum esti happy daca te simti complexat de cosuri vei atrage atentia aspura lor. Incearca un tratament. functioneaza. Sfatul meu: simte-te bine in pielea ta:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da omule, sigur ca poti! si eu am cateva cosuri, dar putine si sunt trecatoare... daca ai cosuri nu e problema, asa arati ca esti adolescentwinking! important e sa fii ingrijit si sa fii dragut.
MULT SUCCES LA AGATAT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca gasesti u baiat care sa te placa te place si cu cosuri si fara dar an ziua de azi nu ma gasesti asa ceva as numai bagabonti care asi bat joc de fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`daca vreti sa va treaca cosurile faceti mule sex nu glm asa scrie pe netbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea da nu am niciun cos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam cosuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sau mai ales daca ai si pe p***a happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cum pot trece cosurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati pe orlando_2009_xxl sa vb ca am si eu asa ceva cum pot trece mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cosuri si nici o fata nu a fost atrasa de mine. ce sa fac pot fi cu o colega? vor rade colegii de mine? voi fi mai ratat decat sunt? pentru lamuriri : id meu raduen25

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca poti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nicio sansa, poti sa te sinucizi deja rolling on the floor glumesc ai ceva sanse unu la un milionhee hee. bine acu vb serios vb relaxat cu ele si fa glume o sa te ajute