| Mândroane_Rodolffo_1990 a întrebat:

Poti sa faci sex daca nu ti se decaloteaza penisul? Am 13 ani si sper sa nu am probleme cu sex-ul cand voi fi mare din cauza decalotari, la cati ani penisul se decaloteaza singur in erectie?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poti face sex normal, cand iti vei incepe viata sexuala se va decalota mai usor, dar ar trebui sa te mai masturbezi acasa ca se se mai intinda ata.

| Mândroane_Rodolffo_1990 explică (pentru MihaiNicu23):

Aaa...o fac de 2 ani si o fac in fiecare zi...si tot nu se decaloteaza, poate e prea mult?

| kar1GaNNN a răspuns:

Cand vei face sex iti va reveni la normal nu fii stresat dar ai doar 13 ani mai asteapta vreo 3 ani ca acum oricum nu ai ce face.

| Mândroane_Rodolffo_1990 explică (pentru kar1GaNNN):

Eu nu ma gandesc sa fac de acum...dar cand mi se va decalota singur?