| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa trimiti dolari pe lady popular sau sa vinzi chestii (haine cumparate care nu iti mai plac... )? funda love struck

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu ştiam că nu,dar ai putea să pui o întrebare pe forumu' jocului,sigur te va lămurii cineva.
Să vinzi haine,sau alimente înapoi nu poţi, cu siguranţă.
În plus, pe parcursul jocului vei avea nevoie de 800 de haine, sau nu mai ştiu eu câte.Sunt "n" milioane de întrebări ca şi a ta. poate găseşti răspunsul potrivit la una dintre ele.
Multă baftă!

1 răspuns:
| MoatZa a răspuns:

Nustraight face din cate stiu eu.si eu am nevoie de bani ca sa trec de lev 11. dar nu stiu sa poti face asa cevastraight face