| anonim_4396 a întrebat:

Poti sati stergi intrebarea? daca da cum?

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Bună!

Prima Opţiune :

Dai acolo sus la " Contact " şi scrii numele si ce mai cere pe acolo la mesaj scrii aşa : " Raluca, te rog mult sa îmi ştergi si mie întrebarea asta : [ aici pui link-ul ]. Mulţumesc! ". Si în maxim 48 de ore va fi ştearsa.

A Doua Opţiune :

Dedesuptul întrebării tale, scrie :
"Conţinut obscen/ilegal
Caracter irelevant
Neinteligibil sau spam ".

Dai click pe una si apoi pe! Raportează! Intrebarea va fi ştearsa. Succes!

Pa, pa!

1 răspuns:
| LoveAngel223 a răspuns:

Doar daca scrii la contact sau daca iti raportezi uh. Daca vrei iti raportez eu ce intrebare vrei sa fie stearsa.