| xoxo05 a întrebat:

Povestea mea e cam asa: una dintre cele mai bune prietene ale mele a avut o relatie mai complicata cu unu adica nu au fost impreuna dar se sarutau si totul s-a terminat cam urat, in fine...acum o luna tipul ala s-a bagat in seama cu mine si am inceput sa vorbim foarte mult si stiam ca o deranjeaza pe prietena mea asa ca am incercst sa fiu mai distanta dar tipul i-a spus prietenei mele ca ma place :-s.si eu chiar nu il plac ...cum as putea sa ii spun asta avand in vedere ca toti prietenii nostri stiu asta?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii spui in fata ca nu il placi

| mafka a răspuns:

Spune-i direct! ca nu vrei sa fii cu el si ca nu il placi, dim mai multe cauze de ex.pe care pe el nu trebuie sa-l inetereseze..vii directa si increzatoare.Totul o sa fie bine.o prietena nu trebuie' sa o lasi pentru un tip ca el, nu merita..succese:* Pnglika?

| Diana_Albu_1999 a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca nu placi sunca aia degresata si umblatoare fara creier(baiatul)si fi cu inima buna si lasa-i-l prietenei tale... Funda?

| 92claudiu a răspuns:

Spune-i ca nu iti pasa de el si de ce zice el pentru ca nu simti nimic pentru el