| Amir a întrebat:

Povestea vietii mele.
Totul a inceput cand mama era la facultate, cand sa cunoscut cu tata erau fericiti.
Tata era de natie araba si mama romanca, din pacate tata avea un caracter mai urat si dupa aproximativ un an de cand sau casatorit au inceput certurile intre ei.
Cand aveam 4 ani parinti mei au divortat si eu am ramas in grija mamei tata avea obligatia samii trimita banii, dar a trimis doar cateva lunii dupa aia s-a recasatorit si a uitat de mine, m-am imbolnavit si nu mai avea mama banii sa imi ia medicamente, sia vandut inelele de aur si tot ce avea ca-sa poata sa ma intretina.
Cand am intrat la scoala tata a venit sa ma ia la el in tara, mama na vrut sa ma lese cu tata, si sa ma lase singur departe de ia, tata i-a spus ca o sa aduca si pe ia cand o sai iasa actele, si a acceptat.
Am terminat clasa 1 si a venit timpul sa ma duc la tata, mama m-a dus pana in Egipt si dupa o saptamana mama sa intors in tara si astepta sai iasa actele dar nu mai ieseau.
A inceput razboiul si sau inchis granitile si nu am mai putut s-o vad pe mama 5 ani.
Dupa 5 ani a venit ambasada ramana sa ne scoata si a reusit.
Si abia atuncii am mai reusit s-o vad pe mama si am juratca nu mai ma in torc la tata in tara.
(scuzati daca am gresit gramatical am doar 13 ani si am facut doar clasa 1 in romana si restul claselor pana in 6 le-am facut in araba, si acum im ieste foarte greu sa incep iar in romana)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O viata destul de dura...si nai primit afectiunea parintilor...
cred ca unii dintre noi doar citesc putin iar apoi apasa back ca e prea mult de citit. Uluitoare povestea...De scris un film.

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ai avut o viata destul de grea!
dar acum daca esti in romana impreuna cu mama ta e bine, nu?

p. s=amir e un nume frumos! asa il cheama si pe radu valcan in iubire si onoare!

| Nicoleta a răspuns:

Si tu acum esti in Romania?
eu te sfatuiesc sa ramai acolo unde te simti mai bine.

| Derye a răspuns:

Si intrebarea care e? >_<

| Derye a răspuns:

Si tot nu m-am prins care e intrebarea >_<

| Larette a răspuns:

Poate avea nevoie sa spuna cuiva straight face.

| Katerine a răspuns:

))) Cred ca ti-a fost foarte greu.

| Zuzy a răspuns:

Uau chiar o poveste ft tulburatoarestraight face. Imi pare rau pentru viata care ai dus. o...

sa speram acum la tot ce e mai bun si sa poti ramane acolo unde te simti tu cel mai binehappy.
Cred ca ti. a fost extrem de greu.
Iti doresc tot binele din lume si sa speram ca de acum o sa fie mult mai bine!

Succeshappy!

| evelyna_1193 a răspuns:

Asta da poveste greasadsorry...si eu ma plang ca e frig afaralaughing

| together4ever a răspuns:

Imi pare rau.nai avut o viata foarte usoara alaturi de doar unu din parinti
Ai dorit sa intrebi ceva sau doar neai povestit?

| Amir explică:

Da sunt in Romania-nicoleta