| dada122 a întrebat:

Prietena e luata in bataia de joc a baietilor numai pentru ca este ce mai faina fata din clasa. avem un coleg care i-a spus ca este f. grasa (asa este) ea s-a suparat pe el. dar astazi baiatul acela a intrebat-o daca vrea sa fie cu el. prietena mea m-a intrebat ce sa faca. ce sa-i spun?

1 răspuns:
| Ralluca25 a răspuns:

Face mișto de ea din moment ce a făcut-o grasă și a doua zi o întreabă așa ceva, îți dai seama că nu vorbește serios.
Încearcă să-i spui că nu vorbește serios și să nu-i bage în seamă, așa's băieții insensibili! happy