| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea a avut un iubit si totul mergea foarte bine pana cand noi am reinceput scoala si ea s-a vazut cu fostul ei prieten si a inceput sa se gandeasca numai la el...(si nu stie ce sa face ce sa aleaga stie caci cu fostul ei prieten nu va avea nici o seansa si ca actualul ei iubit este un baiat super i-am spus de vreo cateva ori ca baiatul cu care este acum este cel mai potrivit pentru ea si o iubeste dar nu stie el sa i arate( adica e f timid baiatul si nu face nimica cand iese afara cu ea)dar astazi ea i-a spus prietenului ei ca sa ia o pauza de o saptamana. nu stiu ce sa fac sa o ajut ma simt inutila e foarte trista din cauza asta cum sa fac sa o ajut
(ea ma ajutat mereu in situati de genu asta )ce ar trebui sa fac sa o ajut? dau funda celui care ma ajuta

1 răspuns:
| Yummi a răspuns:

Pff. pana la urma nu te mai simnti prost. nu prea e prb. ta.big grin