| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! happy
Nu miss delocc in apele meleesad Sa va zicc dc? sad
Vineri i-am ziss la fostul meu prieten ca vreau sa ne impacam si el a zis ca nu stiee si ca nu stiu cesad. Iar alaltaieri cum am vorbit pe mes iar am adus vorba ca sa ne impacam si el a zis ca el nu vreaa pentru ca nu mai tine la mine asa cum a tinutt, si ca tot tine la mine dar numa ca la o amicaa, la o prietenaa buna cicasad Si cand am zis ca plec ca ma duc la culcare el mi-a zis ca o sa se gandeasca pana maine si pe asta astazii nici nu m-a bagat in seama s-a uitat la mine cu o fata trista si tot nu a lasat baiatul care ii ca si un frate lui si mie ca si un prieten ff bun nici nu la lasat sa vorbeasca cu minesad Si astazi cum am venit acasa, am venit cu baiatul acela care ii un prieten pentru mine si mo intrebat ce am patit si eu i-am zis ca stiu ca stie pentru ca dara el cu fostul meu prieten sunt ca si fratii si nu exista ca nu i-a zis, si el mi-a zis ca fostul meu nu ia ziss nimica, si atuncea i-am zis ca daca ei sunt chiar "frati" atuncea o sa ii zica. Spuneti'mi ce sa fac? Sa fac la cea ce m-am gandit astazi ca sa il uit? Dar chiarr nu il intelegg findcaa el acum cateva sapatamani imi zicea ca ma iubeste striga pe coridorr. Chiar nu inteleg. sad

Răspuns Câştigător
| rikkimady16 a răspuns:

Eu zic sa il uiti. De ce trebuie sa te milogesti tu in fata lui, sa ii arati ca vrei sa va impacati si ca tu de fapt esti suparata, sa ii creasca lui si mai mult ingamfarea? Lasa-l in pace, nu merita! Arata-i ca te simti bine, chiar daca nu e asa fa-l sa creada ca e asa. Nu te mai milogii in fata lui ca exista baietii pe lumea asta mult mai buni si mai de treaba ca si el. Sincer, nu are rost sa iti bati capul cu el, si crede-ma ca daca el vrea sa va impacati atunci o sa faca tot posibilul sa te recucereasca dar daca nu, atunci zic sa il lasi in pace. sincer, nu te mai gandii, uita-l. Stiu ca e greu dar e greu si cand te imbeti cu apa limpede...fi puternica si treci peste! Bafta:*

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Poate era confuz,nu stia ceea ce simte!
De moment el arata ca nu te mai iubeste,u ceea ce poti face e sa-l uiti,sa-ti vezi de viata ta! nu ii arata ca esti moarta dupa el si ca mereu esti acolo la picioarele lui, pentru ca asa nu rezolvi nimic!
Fi indiferenta, chiar rece cu el si daca intr-adevar te mai iubeste vei vedea atunci, daca va reactiona cumva!
Daca nu, baieti mai sunt si inca cati dornici sa te iubeasca si sa te faca fericita ( ma refer in viitorul apropiat)¡

| Vvistula a răspuns:

Renunta la el, date la prietenul lui atunci o sa devii interesanta si pentru el

| Azµre a răspuns:

Nu te mai uita în trecut, privește viitorul! Vezi-ți de viața înainte nu sta pe loc, acesta e sfatul meu!

| TheAce a răspuns:

Sentimentele se schimba iar cand esti tanar o luna de zile inseamna foarte mult. E mai bine ca nu v-ati impacat, ciorba reincalzita nu-i niciodata gustoasa. Nu are de ce sa iti para rau. Priveste catre viitor cu optimism.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cred ca glumea si tu chiar ai crezut ca te mai iubeste. Uital pur si simplu, nu te mai gandi la el ca la un iubit, gaseste-ti un hobby, iesi cu prietenele in oras tongue