| ana4745 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna si a facut iubit si cam uita de mine, inteleg ca vorbeste mult cu el, dar imi da seen la mesaje si mi raspunde greu, ea fiind activa. ce e de facut in cazul asta?

2 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Găsește și tu pe cineva și apoi puteți ieși în patru

| MihaiMB a răspuns:

Ai pus o intrebare de genul mai devreme si am mai raspuns si acolo, dar nu e nici o problema. Nu sta atenta doar ce face ea, gaseste si tu alta activitate sau incearca sa mai vorbesti si cu alte persoane, nu toata lumea are obligatia sa stea de vorba cu tine cand ai chef daca ea are alte treburi.