| unknow a întrebat:

Prietenii mei >>>virtuali:d::! deci?! vreo idee, vreau ceva sexy dar cuminte, cred ca m`ar caracteriza!, un link, o idee de machiaj, ceva?! orice e bine venit! pwwwwwp dulsSse! mersi tuturor

1 răspuns:
| Freaky_6508 a răspuns:

Uita-te-te in videoclipul lui Ke$ha " Tik tok" si poate acolo iti gasesti ceva tare. Daca esti emo iti recomand : sa-ti vopsesti parul in blond deschis sau rosu. Iti faci suvite roz tipator ( pink ) albastre sau mov ( se asorteaza cel mai bine). Sper ca ti-am fost de ajutor.