| anonim_4396 a întrebat:

Prima oara cand mi-a venit menstruatia a fost pe 16 iulie. Acum astept sa-mi vina a doua oara, dar a intarziat deja 2 saptamani. De ce a intarziat atat?

2 răspunsuri:
| emm a răspuns:

Pai daca e prima oara ar putea sa mai dureze pana iti vine iar, ca cica nu e reglata, chestii d'asteathinking
cunosc fete carora le'a venit prima oara si apoi a 2 a oara dupa o lunathinking
dar in timp se regleazathinking

| Silly a răspuns:

Pana ti se regleaza dureaza cateodata si 3 ani asa ca la inceput nu o sa-ti vina regulat