| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce subiecte de discutie poti atinge si impresiona o fata?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este o lista cu niste subiecte, si daca le zici pe cele de acolo sa ai succes 100%, asta depinde de fiecare fata in parte, ce ii place, ce nu ii place...

Incepe sa vorbesti despre orice la inceput, despre subiectele comune (ma gandesc ca cele legate de scoala), dupa continuati sa vorbiti din nou, despre orice. Daca si ea continua, inseamna ca poate este interesata de tine sau este doar amabila.

Numai bine!

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ce o pasionează

| Cosmin89321 a răspuns:

Ba depinde de fata insa nu e niciodata ok sa vorbesti despre vreme jocuri video sau calculatoare
am auzit ca unii oameni "exerseaza" pe tinder sau pe alte cacaturi de genu

| alexalx1234 a răspuns (pentru Cosmin89321):

Păi normal. Ele vor să vorbești doar despre câți bani ai, ce bmw deții și în ce vilă locuiești. Toate sunt așa.