| 1mist3r a întrebat:

PROBLEMA MARE, am nevoie de cineva care sa se priceapa destul de bine la tot ce tine de bannere, logo-uri..modificate in photoshop sau ce program vrea el, poza am eu..CHIAR AM NEVOIE DE AJUTOR REPEDE, daca se poate sa lase un id aici sau ceva....MULTUMESC!:**

1 răspuns:
| DragosRed a răspuns:

Uite aici id meu: in_the_scene
Sunt destul de bun in photoshop la bannere pot sa fac text 3D, si pot sa fac signature si avatar daca ai nevoie sa vezi cum lucrez id meu sus.