| pageup a întrebat:

As vrea sa am un mini-job. Cunosc destul de bine tehnicile artei in photoshop si as dori sa va intreb daca stiti vreun site,revista etc. unde as putea lucra de acasa.Pot face aproape orice de la logo-uri, bannere pana la chestii destul de complexe

10 răspunsuri:
| Flaviu_Olah_1989 a răspuns:

Numele meu este Flaviu, iar de curand am infiintat un site web: http://www.mistereleascunse.com/
Am planuri mari cu el,dar nu am timpul necesar...
Caut colaboratori care sa lucreze si din pasiune alaturi de mine.
Am nevoie de ajutor in cautarea subiectelor,scrierea articolelor,promovarea site-ului,minime cunostinte web-design si html,si nu in ultimul rand,bunavointa...
Munca nu este grea, doar cateva minute pe zi
Primii doi candidati, devin parteneri directi si vor beneficia in egala masura de profitul pe care o sa-l aduca site-ul.

| demilovato92fan a răspuns (pentru Flaviu_Olah_1989):

Da-mi si mie un id de mess. am si eu cateva site-uri. cunosc 7 limbaje de programare si scripting, am cunostinte solide de internet marketing, web design, logo design. Imi place site-ul + ideea site-ului, si as putea si eu sa iti scriu cateva articole pentru continut mai bogat. Pot si sa il fac mai "gasibil" pe google.

| Flaviu_Olah_1989 a răspuns (pentru demilovato92fan):

Sau ma poti gasi pe google : olahflaviu@gmail.com

| Flaviu_Olah_1989 a răspuns:

Adica imi devii mie partener, macar intra pe site, sa-ti faci o idee...

| pageup explică (pentru Flaviu_Olah_1989):

Foarte frumos site-ul! da-mi un id de mess sa putem discuta

| Flaviu_Olah_1989 a răspuns:

Nu prea stau pe mess, dar va las id-ul meu:flaviu_the_best@yahoo.com
pe facebook intru zilnic si putem vorbi pe chat: http://www.facebook.com/olah.flaviu?ref=tn_tnmn

| ionescuAlin a răspuns:

Putem colabora pe http://logo24.ro. Daca esti interesat trimite-mi un mesaj!