| Moonster a întrebat:

Protv sau antena 1?

20 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Pro Tv este mult mai bun!
Are mai multe filme frumoase, este mul mai popular decat Antena 1, stirile de pe Pro Tv sunt mul mai bune si au castigat si un Premiu Emmy (parca in 2008)!

Sper ca te-am ajutat.
Sper ca nu m`ai inteles gresit. Adica eu ma uit si pe Antena si pe Pro Tv, depinde unde este un film mai bun.

| aliceinchains a răspuns:

Altadata pune intrebari la care, cu adevarat nu stii raspunsul si ceri ajutorul, pareri, nu din astea!

| Graphee a răspuns:

- Protv pentru câteva emisiuni cum ar fi: Ce se întâmplă doctore?; România, te iubesc. Dar şi nelipsitele ştiri, şi unele filme.
- Antena 1 are şi ea emisiunile ei, şi ştiri. Dar şi unele filme.

Deci cam la egalitate.

| Nymphetamine a răspuns:

Protv happy

| n3bunatica a răspuns:

Pro tv

| TheSearcher a răspuns:

ProTV pentru filme si stiri, antena pentru filme si -> In gura presei

| AnnePlatt a răspuns:

Antena 1 :X cele mai faine showuri, emisiuni si filme :X

| Gini a răspuns:

Protv desigur big grin

| ch0c0latemix a răspuns:

Protv

| SloOpY a răspuns:

Antena 1

| Alexiyaaaa a răspuns:

Antena 1...deoarece acolo sunt cele mai misto emisiuni...(plasa de stele, in puii mei, burlacul).

| Fiction a răspuns:

ProTv

| Moonster explică:

Protv

| summer12 a răspuns:

In ce priveste filmele sunt bune amandoua, in ce priveste emisiunile sunt la fel de proaste.

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Ambele!

| DevilAngels a răspuns:

(a1 ) si pro tv doar ca a1 are show`ri grozave big grin

| GunsRoses a răspuns:

Protvwinking

| NicRazvan a răspuns:

Protv!

| CrisyStar a răspuns:

Pro tv! Antena 1 ii copiaza pe astia de la pro tv. Daca astia de la pro tv or avut romanii au talent astia or facut x-factor, daca pro tv o avut mastersef astia si-or facut top sef; pro tv or avut vocea romaniei antena 1 o facut te cunosc de undeva; daca pro tv a avut baletul lui Edi Stancu astia or avut baletu ala care danseaza la te cunosc de undeva; x factor...; si de 1 decembrie pro tv au facut show in schimb aia de la antena 1 or dat desene animate...
Asa ca Pro TV desigur! big grin