| bogdy97bsi a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun program:
ProTv sau Antena?

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Antena sau ProTv.Pai nu sunt aceleasi lucruri prezentate de tipi bine imbracati si tipe bine dezbracate?hee hee

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Viasat History!

| Bacemi a răspuns:

Amandoua sunt bune. Eu optez pentru Pro TV. Antena 1 de obicei da numai filme de actiune in mare parte. Pe PRO TV exista mai multa diversitate.

| Emena a răspuns:

Pro`tv.:X

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi plac amandoua happy
Deci nu pot sa aleg big grin

| User a răspuns:

Pro TV clar. Antena 1 devine incet-incet un OTV mai mare...

Stefan
| Stefan a răspuns:

ProTV -ul cred ca are programe mai bune.

| cosima11 a răspuns:

Imi plac amandoua. au emisiuni interesante insa Pro Tv tot e mai tare...tongue

| georgiana a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bun, dar urmaresc mai des Pro-Tv, este mai aproape canalul.

| kidulinha a răspuns:

ProTv clar

| DianaLostInDreams a răspuns:

Protv pentru filme, antena 1 pentru stiri, antena 3 pentru mircea badea si sinteza zileihappy.

| georggyy a răspuns:

ProTV, cu sigurantawinking. Tu?

| hrdcore a răspuns:

Pro-Tv

Răspuns utilizator avertizat
| oky a răspuns:

Pro-Tv

| mermadia a răspuns:

Pro tv e cel mai ok!

| 1stea a răspuns:

Depinde ce urmaresti. eu ma uit mai mult pe Pro Tv. da filme interesante! Pe antena1 la aceeasi ora da emisiuni, majoritatea cu pitzipoance.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care dintre ele reuseste sa manipuleze cu mai mult succes? Nu prea reusesc, se vede de departe ce simpatii si ce antipatii au patronii posturilor respective. Sau mai este cineva care sa nu fi bagat de seama ca Antenele lui Voiculescu sint clar impotriva lui Base? Nu spun acum ca Base e fara de prihana, dar nu se poate sa-i prezinti doar partile rele, mai are si unele bune, chiar daca mai putine la numar, dar totusi...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ProTv lalalaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Protv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amnd2

| deea_3332 a răspuns:

Pro tv e mult mai bun